Zdjęcie do artukułu Pozyskaj nowych klientów i zbuduj z nimi trwałe relacje! Czyli jak zaangażować klienta?

Pozyskaj nowych klientów i zbuduj z nimi trwałe relacje! Czyli jak zaangażować klienta?

  1. TAGI:
  2. Biznes,
  3. Klient,
  4. Sklep,
  5. Firma,
  6. SQUAD,
  7. Księgowość
Wystarczy tak na prawdę otworzyć się na nowe możliwości i korzystać z systemu poleceń i...
Prowadzisz sklep internetowy albo sprzedajesz produkty lub usługi w sposób tradycyjny? W związku z tym SQUAD jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Otrzymasz tu bowiem gotowy system, który zapewni Ci zawarcie trwałych relacji z klientami!

Dziś przy olbrzymiej konkurencji to niezmiernie ważne. Wyobraź sobie sytuację, w której Twoi klienci polecają osobom trzecim zakupy w Twoim sklepie…. Myślisz że to niemożliwe? A co powiesz w sytuacji, gdy SQUAD zapłaci Twoim klientom za rekomendowanie Twojego sklepu? Wówczas bardzie zaangażują się w pozyskiwanie klientów dla Ciebie prawda?

Wyobraź sobie sytuację, w której Twoi klienci zarówno w sposób tradycyjny jak i poprzez media społecznościowe nawołują do kupowania u Ciebie. Zagwarantuje Ci to wzrost sprzedaży. Umieść więc swój asortyment na stronach serwisu SQUAD i ogłoś swoim klientom że mogą u Ciebie kupić z rabatem. Dowiedzą się wtedy również, że jeśli zaproszą swoich znajomych na zakupy do Ciebie, otrzymają za to wynagrodzenie od Systemu SQUAD.

Każdy klient może bowiem budować swoją sieć poleceń. SQUAD udostępnia w tym celu wszystkie niezbędne narzędzia. Ów klient w miarę rozbudowy swojej sieci poleceń – zarabia coraz więcej z tytułu wynagrodzeń wypłacanych przez SQUAD. SQUAD płaci, a sprzedaż w Twoim sklepie rośnie. Otrzymujesz w ten sposób darmowych przedstawicieli handlowych, bo nie Ty płacisz za ich działanie. Zasady naliczania i wypłaty wynagrodzeń dostępne są w załączniku do regulaminu Systemu SQUAD. W każdym razie to nie są jedyne korzyści jakie odniesiesz…

Ty też przecież budując swoją sieć klientów bierzesz udział w programie. Ty też przecież możesz z tego tytułu zarabiać. Wiemy że zależy Ci głównie na zwiększeniu sprzedaży swoich produktów. Ale jeśli nawet wykorzystasz to dodatkowe źródło dochodu w celu sfinansowania rabatu, aby jeszcze bardziej zachęcać ceną, albo wykorzystasz te pieniądze na inne działania reklamowe, przełoży się to także na wzrost sprzedaży w Twoim sklepie. Wykorzystaj więc swoje kontakty do budowania sieci klientów, którzy już zawsze będą polecali zakupy u Ciebie!

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy SQUAD da Ci widget w rozmiarze i grafice pasującej do Twojego serwisu. Będzie na nim % rabatu który udzielasz. Ów widget będzie podlinkowany Twoim linkiem polecającym, prowadzącym do Twoich produktów z rabatem. Przełoży się to na szybkie budowanie Twojej struktury. Wszyscy pozyskani w ten sposób klienci będą budować Twoją sieć w której zarówno oni sami, jak i ich klienci będą polecać zakupy u Ciebie.
Pamiętaj że przyjdą do Ciebie na zakupy również klienci pozyskani przez inne firmy, które współpracują z serwisem SQUAD. W prawdzie polecają oni inne współpracujące sklepy, nie mniej jednak przyjdą również do Ciebie jako konsumenci zachęceni rabatem.

Jeżeli zaś prowadzisz sprzedaż w sklepie stacjonarnym, przedstawiciel SQUAD przywiezie Ci materiały pozwalające budować strukturę sklepu stacjonarnego. Taka struktura ma za zadanie zgromadzić klientów lokalnych, którzy będą polecać Twój sklep wśród znajomych z Twojego otoczenia.

Bez względu na to w jakiej formie prowadzisz sprzedaż, SQUAD zapewni Ci zwiększenie ruchu, obrotów i większą rozpoznawalność marki. Zaangażuje Twoich klientów i da Ci dodatkowe źródło dochodu. Jeśli jeszcze nie podjąłeś współpracy zrób pierwszy krok i zarejestruj się, lub skontaktuj z biurem w celu ustalenia szczegółów. Wykorzystaj To!