Zdjęcie do artukułu Skuteczna reklama w sieci oparta o system poleceń i rekomendacji

Skuteczna reklama w sieci oparta o system poleceń i rekomendacji

  1. TAGI:
  2. Reklama,
  3. Biznes,
  4. Firma,
  5. Sklep internetowy
Konkurencja w sieci sięgnęła zenitu. Sklepom internetowym coraz trudniej przebić się ze swoją...
Serwis SQUAD zorganizował system rekomendacyjny, na podstawie którego każda firma może tanio i skutecznie reklamować swoje produkty, pozyskiwać nowych zaangażowanych klientów, a także zarabiać z niezależnego źródła. Poniżej prezentujemy pięć kroków, dzięki którym nie tylko zareklamujesz swój sklep, ale również pozyskasz zaangażowanych klientów, którzy będą polecać zakupy u Ciebie!

Krok pierwszy - Zarejestruj się
Rejestracja jest bezpłatna, a już na jej etapie otrzymujesz wgląd do systemu, na podstawie którego Twoi klienci będą polecali zakupy u Ciebie! Otrzymasz dostęp do swojego wirtualnego biura i dowiesz się w jaki sposób SQUAD wynagrodzi Twoich klientów za polecanie zakupów u Ciebie!

Krok drugi - Udostępnij plik XML i zaimportuj swój content na SQUAD
SQUAD wyświetli swoim klientom zaimportowane produkty z Twojego sklepu bez względu na ich ilość! Nigdy nie zapłacisz prowizji od sprzedaży! Bez względu na ilość zawartych transakcji nie pobierzemy od Ciebie prowizji. Co ważne importując "X"produktów utworzymy Ci "X" stron linkujących do Twojego sklepu. Dostaniesz również swój unikalny link, na podstawie którego będziesz mógł budować sieć dystrybutorów polecających zakupy u Ciebie. Da Ci to nie tylko większą sprzedaż, ale również dodatkowy dochód z zewnętrznego źródła!

Krok trzeci - Udziel rabatu na zakupy
SQUAD nie pobierze od Ciebie prowizji za sprzedaż, nie mniej jednak chcemy , abyś udzielił naszym klientom rabatu. Ale spokojnie! O wysokości rabatu decydujesz Ty. Nie narzucamy odgórnie wysokości rabatów, nie mniej jednak jest on niezbędny aby budować sprzedaż przez SQUAD. Atrakcyjniejsza cena przekłada się zawsze na zainteresowanie ze strony klientów. Ponadto   budowany przez Ciebie kanał dystrybucyjny i związane z nim prowizje pozwolą na pokrycie udzielonego rabatu. W efekcie tego Klient kupi od Ciebie taniej, a na udzielony rabat otrzymasz pokrycie z zewnętrznego źródła.

Krok czwarty -  Zaangażuj swoich klientów
Przekaż swoim klientom informacje o możliwości kupowania z rabatem i o prowizjach wypłacanych przez SQUAD. W ten sposób zaczniesz budowę swojej struktury dystrybucyjnej, a ponadto SQUAD będzie wypłacał Ci prowizje przewidziane w Regulaminie. Twoi klienci rejestrując się otrzymają strony wizytówki, które zawsze będą linkowały do Twojego sklepu. Zaangażują się w pozyskiwanie nowych klientów, bo również otrzymają za to wynagrodzenia od Systemu SQUAD. W związku z tym wszyscy zaangażowani przez Ciebie klienci będą reklamować Twój biznes biorąc udział w programie partnerskim zorganizowanym przez SQUAD, za co również otrzymają prowizje. Wizytówki linkujące do Twojego sklepu, znajdą się wówczas w wielu miejscach w sieci, co dostarczy dodatkowego ruchu Twojej firmie. Informację o możliwości korzystania z rabatów i zarabiania możesz przekazać swoim klientom na przykład poprzez umieszczenie widgetu podlinkowanego Twoim linkiem polecającym! SQUAD udostępni Ci widget zgodny graficznie z Twoją stroną. Co ważne wszyscy Twoi klienci rekomendując zakupy z rabatem promują Twój biznes i pozyskują nowych klientów, którzy mają te same możliwości. W efekcie tego działania Twoja struktura dystrybucyjna rośnie, zwiększa się rozpoznawalność Twojej marki, nie wydajesz na to pieniędzy i otrzymujesz wynagrodzenia z zewnętrznego źródła które mają za zadanie między innymi pokryć udzielany przez Ciebie rabat!

Krok piąty -  Korzystaj z dodatkowych funkcjonalności
W prawdzie nie istnieje skuteczniejsza i tańsza reklama niż wyżej wymieniony system poleceń i rekomendacji, nie mniej jednak SQUAD daje Ci również możliwość docierania do klientów w inny sposób. Jeżeli nie chcesz budować struktury klientów, możesz publikować artykuły linkujące do Twojego sklepu. Pomożesz i doradzisz w ten sposób swoim przyszłym klientom zwiększając jednocześnie statystyki strony swojego sklepu. Ponadto masz prawo korzystania z licznych przestrzeni reklamowych oraz newslettera wysyłanego przez SQUAD. Wszystkie te działania spowodują większą konwersję w Twoim sklepie i przypływ dodatkowego dochodu z niezależnego źródła.

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz. SQUAD umieści Twój asortyment w odpowiednich kategoriach, a jeśli ich nie ma, zostaną utworzone. Poinformujemy również naszych klientów o możliwości dokonywania zakupów w Twoim sklepie z rabatem. Nie trać pieniędzy na zbędne działania reklamowe. Skorzystaj ze sprawdzonego systemu, który zaangażuje Twoich klientów i zmieni ich w dystrybutorów Twojej marki.